Change Region
Arriva in Wales

Find services and timetables

or
Journey planner
32, 33

Wrexham to Llay

via Bradley Circle

Back to all services

Service Details

Route Map

View all stops333233323332333233
Wrexham Bus Station10:0511:0512:0513:0514:0515:0516:0517:0518:05
Rhosddu Carlton Grange10:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06
Rhosddu Post Office10:0611:0612:0613:0614:0615:0616:0617:0618:06
Rhosddu Park Street10:0711:0712:0713:0714:0715:0716:0717:0718:07
Rhosddu Osborne Road10:0811:0812:0813:0814:0815:0816:0817:0818:08
Garden Village Bryn-a-Glyn10:0911:0912:0913:0914:0915:0916:0917:0918:09
Garden Village Moriah Chapel10:1011:1012:1013:1014:1015:1016:1017:1018:10
Rhosrobin Dane Motors10:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:11
Rhosrobin Olivet10:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:11
Rhosrobin Turn10:1111:1112:1113:1114:1115:1116:1117:1118:11
Rhosrobin Post Office10:1211:1212:1213:1214:1215:1216:1217:1218:12
New Rhosrobin Glanaber Court10:1311:1312:1313:1314:1315:1316:1317:1318:13
Gwersyllt Somerfield10:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14
Gwersyllt Woodlands10:1411:1412:1413:1414:1415:1416:1417:1418:14
Gwersyllt Tudors Avenue10:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15
Summer Hill Park Wall10:1511:1512:1513:1514:1515:1516:1517:1518:15
Gwersyllt Delamere Avenue10:1611:1612:1613:1614:1615:1616:1617:1618:16
Bradley Sports Centre10:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17
Bradley Heol-y-Parc10:1711:1712:1713:1714:1715:1716:1717:1718:17
Bradley Circle10:1811:1812:1813:1814:1815:1816:1817:1818:18
Bradley Beech Avenue10:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19
Bradley Lindops10:1911:1912:1913:1914:1915:1916:1917:1918:19
Bradley Park Road10:2111:2112:2113:2114:2115:2116:2117:2118:21
Llay Cemetery10:2211:2212:2213:2214:2215:2216:2217:2218:22
Llay British Legion10:24--12:24--14:24--16:24--18:24
Llay Ffordd Gryffydd10:24--12:24--14:24--16:24--18:24
Llay Llys Owain10:25--12:25--14:25--16:25--18:25
Llay Plas Mehefin10:25--12:25--14:25--16:25--18:25
Llay Miners` Institute10:26--12:26--14:26--16:26--18:26
Llay Fourth Avenue10:27--12:27--14:27--16:27--18:27
Llay Library10:27--12:27--14:27--16:27--18:27
Llay Youth Centre10:27--12:27--14:27--16:27--18:27
Llay Cwrt Pentwmpath10:28--12:28--14:28--16:28--18:28
Llay Ninth Avenue10:28--12:28--14:28--16:28--18:28
Llay Fish & Chip Shop10:29--12:29--14:29--16:29--18:29
Llay Platt's Corner10:30--12:30--14:30--16:30--18:30
Llay St David`s Crescent10:30--12:30--14:30--16:30--18:30
Llay Youth Centre10:30--12:30--14:30--16:30--18:30
Llay St David`s Crescent--11:23--13:23--15:23--17:23--
Llay Penbryn--11:24--13:24--15:24--17:24--
Llay New House Avenue--11:25--13:25--15:25--17:25--
Llay Nantygaer Road--11:25--13:25--15:25--17:25--
Llay Cwrt Pentwmpath--11:26--13:26--15:26--17:26--
Llay Youth Centre--11:26--13:26--15:26--17:26--
Llay Youth Centre--11:26--13:26--15:26--17:26--
Llay Library--11:27--13:27--15:27--17:27--
Llay Fourth Avenue--11:27--13:27--15:27--17:27--
Llay Miners` Institute--11:28--13:28--15:28--17:28--
Llay Plas Mehefin--11:29--13:29--15:29--17:29--
Llay Watts Dyke Top--11:29--13:29--15:29--17:29--
Llay Llys Owain--11:29--13:29--15:29--17:29--
Llay Ffordd Gryffydd--11:29--13:29--15:29--17:29--
Llay Cemetery10:3111:3212:3113:3214:3115:3216:3117:3218:31
Bradley Park Road10:3211:3212:3213:3214:3215:3216:3217:3218:32
Bradley Lindops10:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34
Bradley Beech Avenue10:3411:3412:3413:3414:3415:3416:3417:3418:34
Bradley Circle10:3511:3512:3513:3514:3515:3516:3517:3518:35
Bradley Heol-y-Parc10:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36
Bradley Sports Centre10:3611:3612:3613:3614:3615:3616:3617:3618:36
Summer Hill Park Wall10:3711:3712:3713:3714:3715:3716:3717:3718:37
Gwersyllt Tudors Avenue10:3811:3812:3813:3814:3815:3816:3817:3818:38
Gwersyllt Woodlands10:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39
Gwersyllt School10:3911:3912:3913:3914:3915:3916:3917:3918:39
Rhosrobin Glanaber Court10:4011:4012:4013:4014:4015:4016:4017:4018:40
Rhosrobin Post Office10:4111:4112:4113:4114:4115:4116:4117:4118:41
Rhosrobin Turn10:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42
Rhosrobin Olivet10:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42
Rhosrobin Dane Motors10:4211:4212:4213:4214:4215:4216:4217:4218:42
Garden Village Moriah Chapel10:4411:4312:4413:4314:4415:4316:4417:4318:44
Garden Village Bryn-a-Glyn10:4411:4412:4413:4414:4415:4416:4417:4418:44
Rhosddu Osborne Road10:4511:4512:4513:4514:4515:4516:4517:4518:45
Wrexham Bus Station10:4811:4812:4813:4814:4815:4816:4817:4818:48

Service updates